Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  obrzezanie, Warszawa

  0 wyników

  obrzezanie, Warszawa

  Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj:
  • sprawdzić czy nie ma literówek
  • wyłączyć kilka filtrów
  • zwiększyć obszar wyszukiwania

  W dzisiejszych czasach obrzezanie nie jest zbyt często przeprowadzane i oczywiście jest to z wielkim plusem dla społeczeństwa. Należy zaznaczyć tutaj, że tego rodzaju praktyki pozostały jedynie w krajach, gdzie opanuje islam. W tamtej kulturze w dalszym ciągu jest to normalna sytuacja i wszystko wskazuje też na to, że w dalszym ciągu tak też będzie. Jest to z pewnością bardzo złe podejście, ponieważ po takim obrzezaniu jednostki mogą mieć utrudnione życie seksualne, a nawet i wiele innych problemów.

  Zwłaszcza mowa tutaj o kobietach, które po obrzezaniu nie maja łatwego życia. Po pierwsze warte podkreślenia jest tutaj to, że ich życie seksualne to jedne wielki ból. Następnie trzeba zaznaczyć fakt, że takie obrzezanie

  nie jest pomocne też i w czasie porodu. Po takim zabiegu o kobiet często dochodzi do komplikacji takich jak chociażby zakażenia. W takiej sytuacji poród nie jest tak bezpieczny jak zazwyczaj. Jak wobec tego widać zabieg, który jest przeprowadzany w celach etycznych ma wiele minusów.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.