Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  plastyka-nosa, Warszawa

  0 wyników
  Strona 1 z 2
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Z pewnością wielu z nas nie jest zadowolonych ze swojego nosa. Mowa tutaj nie tylko o wielkości, ale także i o kształcie. W takiej sytuacji warto jest zdecydować się na zabieg, który nieco go poprawi.

  Dziś takim zabiegiem jest plastyka nosa i należy zaznaczyć, że jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto ma jakiś kompleks związany z narządem węchu. Taka plastyka nosa polega na korygowaniu tkanki chrzęstnej jak i kostnej. Tkanka chrzęstna zazwyczaj jest tutaj przeszczepiana z przegrody nosowej lub ucha. Rzadziej pobiera się ją z innych części naszego ciała. Na pewno ważne jest w tym zabiegu to, aby wykonywał go specjalista, który zna się na rzeczy. Musimy pamiętać o tym, że jest to zmiana, która jest nieodwracalna, a wiec będziemy musieli ją zaakceptować. Dziś taki zabieg trwa od godziny do ponad dwóch i przeprowadzany jest przy znieczuleniu ogólnym. Dzięki temu jest on bezbolesny. Wprawdzie po jego wykonaniu przez okres kilku tygodni możemy mieć problemy z oddychaniem, ale po kilku tygodniach takie dolegliwości mijają.

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej