Brak wyników
    • Kobieta
    • Mężczyzna

    powiekszanie-ust

    0 wyników
    Strona 1 z 3
    POPRZEDNIE
    NASTĘPNE

    Chirurgiczne powiększanie ust wykonywane jest na kilka sposobów. Aby nadać ustom objętość, pacjenci decydują się na wstrzykiwanie kwasu hialuronowego lub implantu silikonowego, przeszczepienie skóry właściwej albo cięcie pod nosem.

    Przy użyciu strzykawki wprowadzana jest wybrana substancja, której celem jest ukształtowanie oraz zaznaczenie konturu warg. Ponadto, zabieg ten pozwala na podniesienie kącików ust oraz ujędrnienie skóry znajdującej się w pobliżu ust. W związku z tym, iż procedura chirurgiczna nie jest zbyt skomplikowana, nie jest wymagane szczególne przygotowanie do tego zabiegu. Pacjent nie musi obawiać się bólu związanego z wstrzykiwaniem substancji, ponieważ chirurdzy plastyczni dbają o znieczulenie miejscowe. Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut.

    Po powiększeniu ust, wargi mogą być lekko opuchnięte. Objawy te jednak mijają maksymalnie po kilku dniach. W zależności od rodzaju wstrzykniętej substancji, efekt zabiegu utrzymywać się może kilkanaście miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet kilka lat. W pierwszych dniach po zabiegu zaleca się unikanie gorących napojów i przegrzewania oraz picie dużej ilości wody. Niewskazane jest wykonywanie zabiegu podczas menstruacji, ciąży i karmienia piersią.

    Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

    DOŁĄCZ DO NAS

    Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej