Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  powiekszanie-ust

  0 wyników
  Strona 1 z 3
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Chirurgiczne powiększanie ust wykonywane jest na kilka sposobów. Aby nadać ustom objętość, pacjenci decydują się na wstrzykiwanie kwasu hialuronowego lub implantu silikonowego, przeszczepienie skóry właściwej albo cięcie pod nosem.

  Przy użyciu strzykawki wprowadzana jest wybrana substancja, której celem jest ukształtowanie oraz zaznaczenie konturu warg. Ponadto, zabieg ten pozwala na podniesienie kącików ust oraz ujędrnienie skóry znajdującej się w pobliżu ust. W związku z tym, iż procedura chirurgiczna nie jest zbyt skomplikowana, nie jest wymagane szczególne przygotowanie do tego zabiegu. Pacjent nie musi obawiać się bólu związanego z wstrzykiwaniem substancji, ponieważ chirurdzy plastyczni dbają o znieczulenie miejscowe. Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut.

  Po powiększeniu ust, wargi mogą być lekko opuchnięte. Objawy te jednak mijają maksymalnie po kilku dniach. W zależności od rodzaju wstrzykniętej substancji, efekt zabiegu utrzymywać się może kilkanaście miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet kilka lat. W pierwszych dniach po zabiegu zaleca się unikanie gorących napojów i przegrzewania oraz picie dużej ilości wody. Niewskazane jest wykonywanie zabiegu podczas menstruacji, ciąży i karmienia piersią.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.