Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  powiekszenie-piersi, Kraków

  4 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Na pewno dla każdej kobiety bardzo ważna jest wielkość piersi i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Warte uwagi jest to, że w dzisiejszych czasach każda kobieta, które nie jest zadowolona z wyglądu lub też wielkości swoich piersi może to zmienić poprzez specjalny zabieg jakim jest powiększanie piersi.

  Powinniśmy tutaj zaznaczyć, że nie tylko kobietom z małym biustem taki zabieg jest zalecany, ale też i tym, których piersi straciły jędrność. Powodem takiego stanu rzeczy może być przebyta ciąża lub po prostu wiek.

  Warte uwagi jest tutaj to, że przed takim zabiegiem konieczne jest wykonanie linii nacięć. Same nacięcia mogą być przeprowadzone pod pachą lub wokół sutka. Warte odnotowania jest to, że po takim zabiegu wskazane jest noszenie bielizny uciskowej, która przyspiesza gojenie się ran powstałych przy takim zabiegu. Poza tym powinniśmy ograniczyć wysiłek fizyczny. Jeśli po powiększaniu piersi towarzyszy nam ból możemy zdecydować się na tabletki przeciwbólowe. Niemniej jednak należy mieć na uwadze to, że mogą one zostać przypisane tylko i wyłącznie przez lekarza prowadzącego.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.