Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  powiekszenie-piersi, Warszawa

  12 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Z pewnością chluba każdej kobiety są piersi, a więc normalne jest to, że każda niemal kobieta chciałaby mieć piersi duże i przede wszystkim jędrne. Jeśli tak nie jest to jest na to rozwiązanie, a jest nim zabieg powiększania piersi.

  Jest on zalecany nie tylko kobietom z małym biustem, ale też i tym, których piersi utraciły jędrność na skutek ciąży lub też karmienia dziecka.

  Warte uwagi jest tutaj to, że zabieg jakim jest powiększanie piersi polega na wszczepieniu implantów. Nacięcie odbywa się tutaj zazwyczaj wokół sutka, pod fałdą piersi lub też pod pachą. Przed wykonaniem takiego zabiegu konieczne jest narysowanie linii cięcia. Rodzaj i kształt takich implantów zależą od samej pacjentki. Po takim zabiegu warto jest zdecydować się na bieliznę uciskową, dzięki której rany zagoją się szybciej. Okres gojenia się ran trwa nie mniej niż kilkanaście dni, a może dochodzić do kilku tygodni. Nie powinno się też przesadzać z wysiłkiem fizycznym. Jeśli jest to konieczne możliwe jest stosowanie tabletek przeciwbólowych, które przepisane mogą być przez lekarza prowadzącego.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.