Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  powiekszenie-piersi, Wrocław

  5 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Z pewnością każda kobieta chciałaby mieć duże piersi. Niemniej jednak nie każda jest nimi obdarzona. Mimo wszystko należy mieć na uwadze to, że dziś jest zabieg, który może to zmienić, a jest nim oczywiście powiększanie piersi.

  Na taki zabieg decydują się nie tylko kobiety, które mają mały biust, ale też i te, które utraciły z różnych powodów jędrność swoich piersi.

  Sam zabieg polega tutaj na wszczepieniu specjalnych implantów. Ich rodzaj lub też kształt zależą tutaj od preferencji samej pacjentki. Warte jest mieć na uwadze to, że przed takim zabiegiem konieczne jest narysowanie linii nacięć. Te mogą mieć miejsce pod pachami lub piersiami oraz wokół sutka. Po zakończeniu takiego zabiegu dobrym pomysłem jest tutaj uzbrojenie się w bieliznę uciskową. Dzięki niej rany zagoją się nieco szybciej. Poza tym warte uwagi jest także i to, że cały proces gojenia może tutaj dochodzić nawet do kilku tygodni. W tym czasie nie powinno się także nadmiernie męczyć. Jeśli towarzyszy temu ból możemy zdecydować się na tabletki przeciwbólowe, które powinny być przepisane przez lekarza prowadzącego.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.