Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  usuwanie-brodawek

  0 wyników
  Strona 1 z 4
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Na zabieg usuwania brodawek mogą zdecydować się osoby, które na swoim ciele posiadają brodawki mające minimum sześć milimetrów średnicy, o ciemnej barwie, mające niesymetryczne kształty lub zmiany skórne wywołujące nieprzyjemne uczucie swędzenia lub pieczenia. Po obejrzeniu ich przez lekarza specjalistę i zdecydowaniu się na zabieg usunięcia, należy zgłosić się do chirurga plastycznego, który wyeliminuje ryzyko zmian nowotworowych. Brodawki mające różne postaci: płaskie, nitkowate, pospolite, mozaikowe, podeszwowe, nacinane są zgodnie z linią skóry, czyli według linii Langera. Po wykonanym zabiegu miejsce nacięcia opatrzone jest specjalnym materiałem wysokiej jakości, który przyspiesza czas gojenia oraz minimalizuje ewentualne blizny.


  W celu jak najszybszego zagojenia naciętej skóry, należy zachować odpowiednią higienę. Zabrania się przebywania na słońcu, sztucznego opalania czy też korzystania z sauny przez okres kilku miesięcy. Usunięcie szwów następuje najszybciej po tygodniu od wykonania zabiegu.

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej