avatar

Lek. dent. Agnieszka Kubik

Stomatolog, Stomatologia
0.3
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

Agnieszka Kubik jest specjalistą w dziedzinie stomatologii. Pacjentów przyjmuje w Centrum Medycznym ENEL-MED w filii przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
ul. Okopowa 7, GdańskCentrum Stomatologiczne CURODENTAL
mapmarker
al. Grunwaldzka 163, GdańskCentrum Medyczne ENEL-MED - AMBULATORIUM

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (2)

 • Icon

  9 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Stomatolog, Gdańsk
 • Icon

  8 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Stomatologia, Gdańsk

OPINIE (10)

 • 5 gwiazdek
  8 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  2 głosy
ŚREDNIA OCEN:4.2
 • Magggda12
  Pani dr Agnieszka Kubik jest stomatologiem, który leczy bez zachowania podstawowej wiedzy z zakresu stomatologii. Rozpoczyna leczenie kanałowe na ślepo, bez wykonania RTG, czyści kanały na ślepo, łamie i pozostawia w kanale narzędzie stomatologiczne, nie wykonuje RTG po zabiegu , nie informuje o złamanym narzędziu i na koniec wizyty proponuje kontynuacje leczenia w gabinecie swojej koleżanki !!! Efekt: otrzymaliśmy odszkodowanie z jej OC ale dziecko nie ma zęba stałego, przeszło straszne cierpienia a Pani Kubik nadal leczy dzieci w ENELMEDZIE !!! Przestrzegam przed leczeniem u dr Agnieszki Kubik. Z braku czasu nie poświęca się pacjentowi tylko leczy na akord - dla tej Pani liczy się ilość a nie jakość! Ostrzegam przed tą Panią !
 • kalarepkaxxx
  Mam abonament w pracy w Enelmedzie i jestem bardzo zadowolona. Do tego stopnia, że całą moją rodzinę teraz zapisałam do Enelmedu. Córki mają super pediatrów, zawsze konkretna pomoc. Mąż też kilka razy już skorzystał i jest pozytywnie zaskoczony nastawieniem do pacjenta i efektami leczenia (dentysta). Ja chodzę do ginekologa i endokrynologa i naprawdę nie mogę narzekać. Ode mnie najwyższa ocena!
 • Oleńka789
  w zeszłym tygodniu zostałam wprowadzona przez Panią z rejestracji w błąd, umówiłam się na prywatną wizytę do urologa i dwa razy potwierdzałam czy będzie możliwe tego dnia w tej placówce wykonanie usg układu moczowego, Pani zapewniała że tak oczywiście, byłam na wizycie zapłaciłam 170 zł za 1,5 minuty rozmowy z urologiem, który oto dał mi skierowanie na usg do wykonania w innym dniu bo tego dnia u nich już nikt usg nie robi, to że muszę zrobić usg wiedziałam i nie musiałam płacić za to 170 zł. zdzierstwo i tyle !
 • obcasska
  polecam przede wszystkim rodzicom małych dzieci bo pani doktor ma do nich po prostu wyśmienite podejście i moje szkraby już nawet nie chcą chodzić gdzie indziej...
 • SNIKERSA
  FAJNA! RÓWNA BABKA GENERALNIE! NO I DOBRY STOMATOLOG, PLOMBY OD NIEJ IDEALNIE SIĘ TRZYMAJĄ!

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej