avatar

Prof. dr hab. n. med. Antoni Prusiński

Neurolog, Neurologia
0.3
Poziom zależy od:
  • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
  • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10

Prof. zw. dr hab. n. med. Antoni Prusiński jest specjalistą neurologiem. Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Kopcińskiego 22, ŁódźUniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

  • Icon

    Rekomendowany przez pacjentów

    100% pozytywnych opinii
  • Icon

    5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Neurolog, Łódź
  • Icon

    5 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

    Neurologia, Łódź

OPINIE (6)

  • 5 gwiazdek
    6 głosów
  • 4 gwiazdki
    0 głosów
  • 3 gwiazdki
    0 głosów
  • 2 gwiazdki
    0 głosów
  • 1 gwiazdka
    0 głosów
ŚREDNIA OCEN:5
  • ali
    Można śmiało o nim powiedzieć, że jest nestorem polskiej neurologii, najlepszy z najlepszych, nie potrzeba tu więcej słów!
  • Alberrt
    Pokonałem wiele kilometrów, żeby przyejechać do Pana Profesora na wizytę. Cierpię na bóle głowy, wiem, że Profesor głownie tym się specjalizuje i tym się interesuje. wcześniej odwiedziłem wielu lekarzy, ale wdałem tylko niemałe pieniądze, bbo jeden kosztował mnie aż 160zł i byłem przez nego poganiany. U pana doktora zapłaciłem 60zł za wizytę, która ogrmnie mi pomogła w moim dalszym leczeniu. pan Profesor przedłużał moją wizytę, czym byłem skrępowany, bo miał dużą kolejkę pacjentów za mną, jest nie tylko świetnym fachowcem, ale również bardzo dobrym, ciepłym człowiekiem, polecam, w 100% najlepszy neurolog.
  • maduk
    kilka lat temu miałem probelem ze stopą, okazało się, że to porażenie nerwu strzałkowego. Byłem z tym probelmem u wielu neurologów, jednak wszysyc doradzali mi punkcję kręgosłupa. postanowiłem udać się po ostateczną radę do Pana Profesora, jeśli on powie, ze punkcja, to ją miałem zamiar wykonać. Okazało się, że inni neurolodzy mylili się i żadna punkcja nie była potrzebna. pan profesor zalecił zatrzyki, ćwiczenia rahabilitacyjne oraz tabletki, to wszytko pomogło, po miesiącu stopa wróciła do normalności. Polecam!
  • Mateusz.Kl.
    Pan Profesor jest emerytowanym lekarzem neurologiem, który pracuje w Spółdzielni Lekarzy Specjalistów. Jest to znakomita postać, neurolog bardzo znany i ceniony w środowisku lekarskim, pacjenci też go doskonale znają. Moim zdaniem jest świetnym daignostykiem, po kilku minutach wizyty zdiagnozował mnie bezbłędnie, czego nie potrafili inni neurolodzy, a byłem aż u 15!!! Mogę śmiało powiedzieć, że pan doktor jest osobą wielkiego formatu, w pacjenie widzi przede wszystkim człowieka, a nie interesujący przypadek. Z powodu nieuleczalnej chorby jestem jego pacjentem od wielu lat, otrzymalem pomoc lekarską oraz wsparcie, mam do Pana Profesora ogromny szacunek.
  • zyyta
    To niezykle miły, ciepły starszy człowiek, który ma ogromne doświadczenie w swoim zawodzie i wielką wiedzę, jest wspaniałym fachowcem i lubią go pacjenci, a wizyty u niego nie są za drogie.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej