avatar

Bartłomiej Rawski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Radiolog, Epidemiolog, Radiodiagnostyka
9.1
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem epidemiologiem oraz diagnostą.

W pracy zawodowej wykonuję pełen zakres badań densytometrycznych metodą DXA (densytometria, morfometria, badanie Body Composition, wiek kostny metodą DXA etc.) u dzieci i dorosłych. Jako specjalista epidemiolog udzielam konsultacji medycznych ...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Obrońców Wybrzeża 9/5, GdańskGABINETY LEKARSKIE OSTEOPOROSIS J.GÓRSKI I B.RAWSKI S.C.
phone5394707...
mapmarker
Obrońców Wybrzeża 9/5, GdańskGABINETY LEKARSKIE OSTEOPOROSIS J.GÓRSKI I B.RAWSKI S.C.
phone5394707...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (6)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  90% pozytywnych opinii
 • Icon

  Ceniony specjalista

  4786 podziękowań od pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  Pomocny specjalista

  1850 odpowiedzi na pytania pacjentów na abcZdrowie.pl
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Radiolog, Gdańsk
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Epidemiolog, Gdańsk

OPINIE (11)

 • 5 gwiazdek
  10 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  1 głos
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.8
 • Maria
  Wizyta u epidemiologa Pana Rawskiego przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor ma dużo empatii dla starszego człowieka, a przy tym pełen profesjonalizm świadczonych usług. Od kilku lat borykam się z dużym niedoborem witaminy D. Żaden z dotychczasowych lekarzy: rodzinny, endokrynolog, reumatolog czy internista, nie potrafili wyrównać mi tego niedoboru. Dopiero pomógł mi dr Rawski. Zebrał dokładny wywiad, zlecił odpowiednie badania i zalecił odpowiednią suplementację. Po trzech miesiącach stosowania się do zaleceń, badanie kontrolne poziomu witaminy D wykazało poprawę z 9 na 46. Kolejne z kolei wykazało wynik 62. Wg doktora optymalny poziom. Ja osobiście czuje się dobrze, czuje poprawę zarówno fizyczna jak i psychiczna. Bardzo dziękuje za pomoc. Będę regularnie korzystał z konsultacji u doktora. Polecam wszystkim bo takich specjalistów z taka widza i wyczuciem jest mało.
 • Agata i Tomasz
  Byliśmy na konsultacji przed wyjazdem do Kambodży oraz Laosu u Barrłomieja Rawskiego. Świetny specjalista z duża wieszą w swojej dziedzinie. Przy tym jest bardzo miły, kulturalny i zawsze poświęca tyle czasu pacjentów ile on wymaga. Polecamy wszystkim podróżującym Poradnie Medycyny Podróży w Przychodni Osteoporosis i osobę Bartłomieja Rawskiego. Godny zaufania. Oby wszyscy lekarze byli tacy.
 • Janina
  Byłam na densytometrii ze względu na trwające od długiego czasu bóle kości. Udało mi się umówić na badanie w bardzo krótkim czasie. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego po czym wykonał badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na koniec badania otrzymałam wyczerpujący opis i wynik badania. Bardzo polecam Osteoporosis i Bartłomieja Rawskiego. Jest to miejsce, gdzie można wykonać profesjonalnie specjalistyczne badanie w krótkim czasie i miłej atmosferze.
 • Andrzej Kowal
  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za konsultację Panu Bartłomiejowi Rawskiemu. Konsultacja dotyczyła medycyny podróży przed wymarzonymi wakacjami w Meksyku. Dzięki zaleceniom, wiedzieliśmy co mamy robić profilaktycznie przed jaki i w trakcie podróży, dzięki czemu udało Nam się uniknąć zagrożeń zdrowotnych, a tym samym cieszyć się wypoczynkiem. Wiele wskazówek uzyskanych w trakcie konsultacji, były dla nas zaskoczeniem, ponieważ wiele sytuacji opisanych przez epidemiologa były dla nas czymś normalnym, a niestety niosły za sobą ryzyko złapania egotycznej pamiątki niestety. Dlatego uważamy, że mimo, że wielu polaków śmieszy idea medycyny podróży, to uważamy że jest ona bardzo potrzebna, gdyż chroni Nas przed zbędnym ryzykiem i pozwala cieszyć się urokami wakacji. Wszystkim, którzy chcą się zabezpieczyć przed egzotyczną podróżą polecamy serdecznie osobę Bartłomieja Rawskiego, świetnego epidemiologa posiadającego szczegółową wiedzę za temat medycny podróży.
 • katarzyna.pacejnt
  Chciałam serdecznie podziękować za konsultację oraz badanie Panu Bartłomiejowi Rawskiemu. Badanie wykazało osteopenię, zaś zalecenia okazały się skuteczne i wynik podczas dwóch kolejnych badań kontrolnych uległ poprawie. Ku zdumieniu mojej Pani endokrynolog. Zaleciła mi abym stosowała się do zaleceń Bartłomieja Rawskiego i regularnie chodziła na kontrolne konsultacje oraz badania, co oczywiście czynie. Bartłomiej Rawski to najlepszy specjalista od densytometrii jak i medycyny zapobiegawczej w Trójmieście. Opinię podziela również moja Pani endokrynolog. Polecam wszystkim !!! Co do opinii Pana Leon65 , muszę zgodzić się z przedmówca. W jaki sposób zwracamy się do personelu medycznego to Nasz indywidualna sprawa jako pacjentów. Pan Bartłomiej dla wiedzy Pana Leon65 , w gabinecie prosił abym nie tytułowała go tytułem, którego nie posiada. Prosił przy tym aby zwracać się do Niego na Pan, a nawet per Ty. Dlatego tym bardziej nie rozumiem takich aluzji oraz komentarzy. Widocznie Pan Leon65 , nie ma co robić, stąd jego wypowiedzi. Pozdrawiam Panie Leon65 . Polecam wszystkim Bartłomieja Rawskiego, którzy chcą przebadać się w kierunku osteoporozy, a także uzyskać kompletną konsultację z zakresu profilaktyki osteoporozy.

KURSY I STAŻE (4)

 • Kurs z zakresu diagnostyki, profilaktyki oraz leczenia osteoporozy - 2014
 • VI Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy-Kraków 2015
 • Szkolenie z zakresu wykonywania i interpretacji badań densytometrycznych - 2015

JĘZYKI (1)

 • Angielski

ODPOWIEDZI NA PYTANIA (1850)

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania radiologiczne
Popularne zabiegi radiologiczne
 • Nie wykonuje
Leczone choroby radiologiczne
 • Nie leczy
TU JESTEŚ:

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej