avatar

Bartłomiej Rawski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Radiolog, Epidemiolog
9.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

WYRÓŻNIONY ZA:

Icon

90% pozytywnych opinii

beata_karbowiak Po raz kolejny Pan magister pokazał jakie świetne ma podejście do pacjenta (w t...
UMÓW WIZYTĘ

Konsultacja radiologiczna

0 - 100 lat

mapKonsultacja radiologiczna
od 100 zł
icon
GABINETY LEKARSKIE OSTEOPOROSIS J.GÓRSKI I B.RAWSKI S.C.Obrońców Wybrzeża 9/5, Gdańsk

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader
mapKonsultacja radiologiczna
od 100 zł
icon
GABINETY LEKARSKIE OSTEOPOROSIS J.GÓRSKI I B.RAWSKI S.C.Obrńców Wybrzeża 9/5, Gdańsk

Bezpłatne przypomnienie o wizycie

Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

Płatność na miejscu
loader

CENNIK USŁUG (2)

Konsultacja radiologiczna
od 100
Konsultacja epidemiologiczna
od 100
Płatność na miejscu
OTRZYMASZ:
Bezpłatne przypomnienie o wizycie
Przed wizytą otrzymasz od nas bezpłatne przypomnienie e-mail, oraz SMS.

OPINIE (11)

 • 5 gwiazdek
  10 głosów
 • 4 gwiazdki
  0 głosów
 • 3 gwiazdki
  1 głos
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.8
 • Maria8 miesięcy temu
  Wizyta u epidemiologa Pana Rawskiego przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor ma dużo empatii dla starszego człowieka, a przy tym pełen profesjonalizm świadczonych usług. Od kilku lat borykam się z dużym niedoborem witaminy D. Żaden z dotychczasowych lekarzy: rodzinny, endokrynolog, reumatolog czy internista, nie potrafili wyrównać mi tego niedoboru. Dopiero pomógł mi dr Rawski. Zebrał dokładny wywiad, zlecił odpowiednie badania i zalecił odpowiednią suplementację. Po trzech miesiącach stosowania się do zaleceń, badanie kontrolne poziomu witaminy D wykazało poprawę z 9 na 46. Kolejne z kolei wykazało wynik 62. Wg doktora optymalny poziom. Ja osobiście czuje się dobrze, czuje poprawę zarówno fizyczna jak i psychiczna. Bardzo dziękuje za pomoc. Będę regularnie korzystał z konsultacji u doktora. Polecam wszystkim bo takich specjalistów z taka widza i wyczuciem jest mało.
 • Agata i Tomasz 10 miesięcy temu
  Byliśmy na konsultacji przed wyjazdem do Kambodży oraz Laosu u Barrłomieja Rawskiego. Świetny specjalista z duża wieszą w swojej dziedzinie. Przy tym jest bardzo miły, kulturalny i zawsze poświęca tyle czasu pacjentów ile on wymaga. Polecamy wszystkim podróżującym Poradnie Medycyny Podróży w Przychodni Osteoporosis i osobę Bartłomieja Rawskiego. Godny zaufania. Oby wszyscy lekarze byli tacy.
 • Janina10 miesięcy temu
  Byłam na densytometrii ze względu na trwające od długiego czasu bóle kości. Udało mi się umówić na badanie w bardzo krótkim czasie. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego po czym wykonał badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na koniec badania otrzymałam wyczerpujący opis i wynik badania. Bardzo polecam Osteoporosis i Bartłomieja Rawskiego. Jest to miejsce, gdzie można wykonać profesjonalnie specjalistyczne badanie w krótkim czasie i miłej atmosferze.
 • Andrzej Kowalrok temu
  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za konsultację Panu Bartłomiejowi Rawskiemu. Konsultacja dotyczyła medycyny podróży przed wymarzonymi wakacjami w Meksyku. Dzięki zaleceniom, wiedzieliśmy co mamy robić profilaktycznie przed jaki i w trakcie podróży, dzięki czemu udało Nam się uniknąć zagrożeń zdrowotnych, a tym samym cieszyć się wypoczynkiem. Wiele wskazówek uzyskanych w trakcie konsultacji, były dla nas zaskoczeniem, ponieważ wiele sytuacji opisanych przez epidemiologa były dla nas czymś normalnym, a niestety niosły za sobą ryzyko złapania egotycznej pamiątki niestety. Dlatego uważamy, że mimo, że wielu polaków śmieszy idea medycyny podróży, to uważamy że jest ona bardzo potrzebna, gdyż chroni Nas przed zbędnym ryzykiem i pozwala cieszyć się urokami wakacji. Wszystkim, którzy chcą się zabezpieczyć przed egzotyczną podróżą polecamy serdecznie osobę Bartłomieja Rawskiego, świetnego epidemiologa posiadającego szczegółową wiedzę za temat medycny podróży.
 • katarzyna.pacejntrok temu
  Chciałam serdecznie podziękować za konsultację oraz badanie Panu Bartłomiejowi Rawskiemu. Badanie wykazało osteopenię, zaś zalecenia okazały się skuteczne i wynik podczas dwóch kolejnych badań kontrolnych uległ poprawie. Ku zdumieniu mojej Pani endokrynolog. Zaleciła mi abym stosowała się do zaleceń Bartłomieja Rawskiego i regularnie chodziła na kontrolne konsultacje oraz badania, co oczywiście czynie. Bartłomiej Rawski to najlepszy specjalista od densytometrii jak i medycyny zapobiegawczej w Trójmieście. Opinię podziela również moja Pani endokrynolog. Polecam wszystkim !!! Co do opinii Pana Leon65 , muszę zgodzić się z przedmówca. W jaki sposób zwracamy się do personelu medycznego to Nasz indywidualna sprawa jako pacjentów. Pan Bartłomiej dla wiedzy Pana Leon65 , w gabinecie prosił abym nie tytułowała go tytułem, którego nie posiada. Prosił przy tym aby zwracać się do Niego na Pan, a nawet per Ty. Dlatego tym bardziej nie rozumiem takich aluzji oraz komentarzy. Widocznie Pan Leon65 , nie ma co robić, stąd jego wypowiedzi. Pozdrawiam Panie Leon65 . Polecam wszystkim Bartłomieja Rawskiego, którzy chcą przebadać się w kierunku osteoporozy, a także uzyskać kompletną konsultację z zakresu profilaktyki osteoporozy.

ZOBACZ TAKŻE

Popularne badania radiologiczne
Popularne zabiegi radiologiczne
 • Nie wykonuje
Leczone choroby radiologiczne
 • Nie leczy
TU JESTEŚ:

NADAL NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKASZ?

Umów wizytę w 2 minuty!Ponad 44 tysiące sprawdzonych lekarzyWolne terminy nawet dziś!
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.