avatar

Lek. Elżbieta Danielewska-Rogala
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog
6.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

Lek. Elżbieta Danielewska-Rogala jest ginekologiem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1967 roku. W 1976 roku została specjalistą II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała na oddziałach szpitalnych i w ośrodkach medycznych w Warszawie. Pracowała m.in. w Szpitalu K...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Szlenkierów 1, WarszawaPrzychodnia Przyszpitalna IBIS
mapmarker
AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH 72, WarszawaCentrum Medyczne LUX MED Warszawa - Al. Stanów Zjednoczonych 72

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  92% pozytywnych opinii
 • Icon

  Polecany specjalista

  1200 punktów za aktywność
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Warszawa

OPINIE (14)

 • 5 gwiazdek
  10 głosów
 • 4 gwiazdki
  2 głosy
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.5
 • Agnieszka Trok temu
  Konkretny, rzeczowy lekarz. Pomogła mi przy długotrwałych krwawieniach. Nie jest normą to że gin bada pacjenkom piersi. Pani doktor to robi. Interesuje ją nie tylko obszar od pasa w dół. Doświadczenie lekarza trudno przecenić. Jeśli idziesz się leczyć a nie na uroczą pogawędkę wśród uśmiechów i westchnień, to dobrze trafiłaś
 • Reńka_1
  Ja panią doktor bardzo mile wspominam. Trafiłam do niej z problematycznymi miesiączkami i uzyskałam od niej pomoc. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, zbadała, wysłała na badania krwi - wszystko rzeczowo, konkretnie. Dzięki niej wszystko chodzi u mnie już jak w zegarku :)
 • Ewuń
  Byłam u Pani doktor prawie dwa lata temu, i właśnie wtedy Pani doktor w bardzo nie miły sposób zignorowała, objawy zespołu policystycznych jajników. Mianowicie na USG , pęcherzyki były widoczne nawet dla laika, poza tym lekarz wykonujący USG, wpisał w opisie. Pani doktor jedyne co powiedziała to, zapytała czy mam już dzieci? Po mojej pozytywnej odpowiedzi, pani doktor stwierdziła, więc to już nie ma znaczenia..... A teraz, po dwóch latach prawie (minie w sierpniu) temat wrócił, tylko dużo bardziej skumulowany. W ciągu tych dwóch, lat bez większej przyczyny przytyłam prawie 20 kg, widziałam jak "puchnę" w oczach" (zawsze byłam szczupła, bez problemów z wagą), pojawiły się problemy hormonalne i potwierdzone PCO. Dwa lata temu, ja by Pani "doktor" się tym zainteresowała , to może nie rozwinęło by się do tego stopnia co jest teraz..... Dodatkowo, tak okropnie nie uprzejmej osoby nie miałam możliwości wcześniej poznać.
 • Jadzia L.
  Do tej pani doktor chodziła moja siostra i była bardzo zadowolona z wizyt u Niej. Lekarka jest miła, uprzejma i kompetentna. Badanie ginekologiczne przeprowadza bardzo delikatnie, przeprowadza również dokładny wywiad, o wszystko pyta. Bardzo dobra ginekolożka :)
 • Lenka_E.
  Bardzo lubię panią doktor. Podczas pierwszego naszego spotakania zrobiła mi komplet badań z USG i cytologią. Poszła w sparwie antykoncepcji i bardzo mi się spodobało że pozwoliła mi wyrazić swoją opinię i nie sugerowała żadnych konkretnych tabletek. Polecam:)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej