avatar

Lek. Elżbieta Danielewska-Rogala
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekolog
6.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10
IconZaufany specjalista

Lek. Elżbieta Danielewska-Rogala jest ginekologiem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1967 roku. W 1976 roku została specjalistą II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała na oddziałach szpitalnych i w ośrodkach medycznych w Warszawie. Pracowała m.in. w Szpitalu K...

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Szlenkierów 1, WarszawaPrzychodnia Przyszpitalna IBIS
mapmarker
AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH 72, WarszawaCentrum Medyczne LUX MED Warszawa - Al. Stanów Zjednoczonych 72

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (4)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  92% pozytywnych opinii
 • Icon

  Polecany specjalista

  1200 punktów za aktywność
 • Icon

  Zaufany specjalista

  160 punktów za aktywność
 • Icon

  4 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Warszawa

OPINIE (14)

 • 5 gwiazdek
  10 głosów
 • 4 gwiazdki
  2 głosy
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  1 głos
ŚREDNIA OCEN:4.5
 • Agnieszka T
  Konkretny, rzeczowy lekarz. Pomogła mi przy długotrwałych krwawieniach. Nie jest normą to że gin bada pacjenkom piersi. Pani doktor to robi. Interesuje ją nie tylko obszar od pasa w dół. Doświadczenie lekarza trudno przecenić. Jeśli idziesz się leczyć a nie na uroczą pogawędkę wśród uśmiechów i westchnień, to dobrze trafiłaś
 • Reńka_1
  Ja panią doktor bardzo mile wspominam. Trafiłam do niej z problematycznymi miesiączkami i uzyskałam od niej pomoc. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, zbadała, wysłała na badania krwi - wszystko rzeczowo, konkretnie. Dzięki niej wszystko chodzi u mnie już jak w zegarku :)
 • Ewuń
  Byłam u Pani doktor prawie dwa lata temu, i właśnie wtedy Pani doktor w bardzo nie miły sposób zignorowała, objawy zespołu policystycznych jajników. Mianowicie na USG , pęcherzyki były widoczne nawet dla laika, poza tym lekarz wykonujący USG, wpisał w opisie. Pani doktor jedyne co powiedziała to, zapytała czy mam już dzieci? Po mojej pozytywnej odpowiedzi, pani doktor stwierdziła, więc to już nie ma znaczenia..... A teraz, po dwóch latach prawie (minie w sierpniu) temat wrócił, tylko dużo bardziej skumulowany. W ciągu tych dwóch, lat bez większej przyczyny przytyłam prawie 20 kg, widziałam jak "puchnę" w oczach" (zawsze byłam szczupła, bez problemów z wagą), pojawiły się problemy hormonalne i potwierdzone PCO. Dwa lata temu, ja by Pani "doktor" się tym zainteresowała , to może nie rozwinęło by się do tego stopnia co jest teraz..... Dodatkowo, tak okropnie nie uprzejmej osoby nie miałam możliwości wcześniej poznać.
 • Jadzia L.
  Do tej pani doktor chodziła moja siostra i była bardzo zadowolona z wizyt u Niej. Lekarka jest miła, uprzejma i kompetentna. Badanie ginekologiczne przeprowadza bardzo delikatnie, przeprowadza również dokładny wywiad, o wszystko pyta. Bardzo dobra ginekolożka :)
 • Lenka_E.
  Bardzo lubię panią doktor. Podczas pierwszego naszego spotakania zrobiła mi komplet badań z USG i cytologią. Poszła w sparwie antykoncepcji i bardzo mi się spodobało że pozwoliła mi wyrazić swoją opinię i nie sugerowała żadnych konkretnych tabletek. Polecam:)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej