avatar

Lek. Katarzyna Koncewicz

Neurolog
6.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Lek. med. Katarzyna Koncewicz jest specjalistą neurologiem praktykującym we Wrocławiu. Przyjmuje prywatnie w gabinecie neurologicznym przy ul. Pilnikarskiej we Wrocławiu.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Pilnikarska 15B, Wrocław

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (2)

 • Icon

  Rekomendowany przez pacjentów

  100% pozytywnych opinii
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Neurolog, Wrocław

OPINIE (7)

 • 5 gwiazdek
  5 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.8
 • B.Z.rok temu
  Dawno nie spotkałam tak empatycznego, profesjonalnego i zaangażowanego Lekarza. Pani Doktor bardzo miła i fachowa. Zaproponowane leczenie bólu głowy przyniosło rewelacyjny efekt. Polecam w 100 %
 • Halinka Winiarska
  Na przestrzeni wielu lat miala kontakt z wieloma lekarzami neurologami w zwiazku z problemami z kregoslupem. Do Pani Doktor Koncewicz trafilam przypadkiem szukajac dobrego neurologa we Wroclawiu. Potrzebowałam szybkiej i skutecznej pomocy w rozwiazaniu mojego bardzo dokuczliwego problemu. Mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii i moje dolegliwosci lekarz w miejscu zamieszkania zignorowal. Wchodzilam do gabinetu pelna niepokoju i nadzieji. Mój przypadkowy wybór okazała sie strzałem w 10tke! Pani Doktor nie tylko wykonala wstepne badanie ale skierowala mnie na badania i zaordynowala skuteczne leczenie. Ktoś moze powiedzieć, przeciez to obowiazek kazdego lekarza. Coż w tym nadzwyczajnego? Otórz, nie każdy lekarz ma tak empatyczny stosunek do pacjenta, wrażliwość i intuicje medyczną podpartą ogromna wiedzą. Pani Doktor Koncewicz właśnie jest taka osobą-lekarzem a do tego calego obrazu dopelnia mily glos w wspaniala aparycja. Polecam każdemu Panią Doktor Koncewicz z pelna odpowiedzialnością za moje słowa.
 • Boro
  Dobry lekarka, bardzo poważnie podchodząca do swoich pacjentow. Najlepszy lekarz z jakim miałem kontakt, pacjenta stawiaja na pierwszym miejscu. Polecam!!!!
 • Samanta
  Witam serdecznie, chciałabym szczerze polecić panią doktor. Przez wiele lat chodziłam prywatnie do różnych neurologów i nie otrzymywałam pomocy. Pani doktor Koncewicz bardzo mi pomogła. Zleciła pełną diagnostykę w tym TK i MR głowy a potem rozpoczęła właściwe leczenie. Jest to pierwszy neurolog, który traktował mnie poważnie.
 • Ona
  Przez wiele lat chodziłam do wielu neurologów. Jednak pani doktor Koncewicz jako pierwsza potraktowała mnie w moim odczuciu w pełni poważnie. Moje problemy były dla niej ważne. W końcu jej leczenie było skuteczne i bóle na które od dawna cierpiałam odeszły do przeszłości. Pani doktor jest komunikatywna i pacjent po wizycie ma poczucie, że dowiedział się wszystkiego, co było mu potrzebne wiedzieć.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej