avatar

dr Waldemar Tokarski
verified

Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie

Ginekologia, Ginekolog
7.0
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie (m.in. odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks. 90
 • - stopnia uzupełnienia profilu (m.in. informacje o sobie, kursy i staże) - maks. 10
phone5394708...

Lek. Waldemar Tokarski jest specjalistą drugiego stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii. Pacjentki przyjmuje w Przychodni Centermed w Poznaniu.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
Święty Marcin 58/64, PoznańCenterMed
phone5394708...

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (2)

 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekolog, Poznań
 • Icon

  1 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Ginekologia, Poznań

OPINIE (7)

 • 5 gwiazdek
  5 głosów
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  1 głos
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.4
 • janka30
  Doktor niekoniecznie był chętny na robienie mi badań. Ku mojemu zdziwieniu nie był chętny na przebadanie mnie w kierunku toksoplazmozy , mimo iż mówiłam mu że mam koty i wyszło mi kiedyś że nie mam odporności na tę chorobę. Za to zrobił mi badanie na różyczkę mimo pokazałam w książeczce zdrowia dziecka (mojej sprzed lat) że chorowałam na tę chorobę i miałam szczepienie przypominające. Cedził mi te badania tak, że z pracy musiałam się co 2/3 tygodnie zwalniać żeby iść do laboratorium, jakbym nie mogła tego załatwić za jednym razem. Generalnie jest doktor jest dyskretny, ale mało mówi. Jak zadaję pytania słyszę, że gdyby było coś źle to by mi powiedział. A gdy się okazało, że coś zaczyna niepokojącego się dziać to tak mnie wystraszył, taki oficjalny ton przyjął, że szok! Poszłam do innego lekarza, który mnie uspokoił, mówił spokojnie i wyrozumiale. Powiedział że te nieprawidłowości są normalną sprawą w ciąży i tylko trzeba je obserwować żeby wiedzieć jak działać. Dlaczego doktor Tokarski nie mógł w inny, bardziej miły sposób przekazać mi tych informacji? Nie wróciłam już do dr Tokarskiego.
 • DariaO
  ja przyznam szczerze, że byłam u lepszych specjalistów z zakresu ginekologii, ale do pana dr nie mam większych zastrzeżeń, po prostu są lepsi....
 • czarna mamba
  Naprawdę świetny lekarz. Pomógł nam w naszych staraniach o dziecko. Po trzech miesiącach od rozpoczęcia leczenia zleconego przez doktora, zaszłam w ciążę. Jestem teraz w szóstym miesiącu ciąży. Doktor Tokarski o wszystko dba i potrafi odpowiednio doradzić. Dziękuje i polecam.
 • mańka34
  Wspaniały człowiek, kompetentny fachowiec. Wyleczył mnie dolegliwości z która borykałam sie wiele lat. Nikt przed nim nie był w stanie mi pomóc. Doktor Tokarski szybko mnie trafnie zdiagnozował i zastosował skuteczne leczenie. To bardzo kulturalny człowiek oraz bardzo konkretny i rzeczowy.
 • iris3
  Jestem pacjentką dr Tokarkiego od dwna. Prowadził mnie podczas ciąży która była zagrożona. To dzięki niemu ciesze się macierzyństwem. Cieszy sie dobrymi opiniami wśród pacjentek. Lekarz którego powinno się sklonować. Za mało jest takich ludzi.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl

Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

DOŁĄCZ DO NAS

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej