Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  badanie-ginekologiczne, Warszawa

  9 wyników
  Strona 1 z 4
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że w dzisiejszych czasach nie może być problemu z odnalezieniem palcówki jaką jest gabinet ginekologiczny. Co najmniej kilka takich miejsc znajdziemy nawet w małych miastach.

  Jeśli mówimy o takim gabinecie, nie można nie wspomnieć o badaniu ginekologicznym, które właśnie tam każda kobieta musi wykonywać. Jest ono bardzo ważne i po szesnastym roku życia powinny one być u dziewczyn regularne. Należy tutaj bowiem mieć na uwadze to, że takie badanie ginekologiczne pozwala skontrolować drogi rodne kobiety i w razie jakiegoś schorzenia we wczesnym stadium rozwoju je wykryć.

  Dziś takie badanie jest bezbolesne i zazwyczaj odbywa się przez pochwę, ale należy mieć na uwadze także i to, że może ono odbywać się przez odbyt. Jest tak w sytuacji kiedy kobieta jest dziewicą. Warte podkreślenia jest tutaj to, że takie badanie ginekologiczne musi być regularne i każda kobieta powinna się na nie udać co najmniej raz w ciągu roku. Zalecane są jednak częstsze wizyty.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.