Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  badanie-ginekologiczne, Wrocław

  8 wyników
  Strona 1 z 2
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  W dzisiejszych czasach choroby dróg rodnych u kobiet są coraz częstszą przypadłością i wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości się to nie zmieni. Należy także zauważyć tutaj to, że nie tylko starsze kobiety cierpią na takie przypadłości, ale też i coraz młodsze.

  W takiej sytuacji na pewno bardzo ważne jest badanie ginekologiczne, z którym w dzisiejszym czasie raczej żadna kobieta nie powinna mieć jakiegokolwiek problemu, ponieważ dziś na terenie naszego kraju jest mnóstwo gabinetów ginekologicznych. Poza tym należy zaznaczyć, że jest to badanie bezbolesne.

  Zazwyczaj jest ono przeprowadzane przez pochwę i do jego wykonania ginekolog używa dwóch rąk. Jedną bada on pochwę kobiety, a drugą kładzie na podbrzuszu. Tak wygląda badanie u kobiet, które mają za sobą już pierwsze doświadczenia seksualne. Jeśli jednak pacjentka jest dziewicą to badanie odbywa się przez odbyt. Poza lekkim dyskomfortem nie jest jednak ono bolesne i nie sprawia pacjentce wielkich kłopotów. Z pewnością są to badania, które każda kobieta powinna umieszczać w swoim kalendarzu wizyt lekarskich.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.