Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  wybielanie-zebow, Warszawa

  0 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Chyba każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu gwiazd z ekranu telewizora i nie jest to dziwne. Należy mieć na uwadze to, że tak krystaliczne zęby można mieć tylko w jeden sposób i oczywiście mowa tutaj o zabiegach takich jak wybielanie zębów.

  Obecnie można przeprowadzać je na naprawdę bardzo wiele sposobów i każdy powinien tutaj naleźć coś dla siebie. Możemy wykonywać je tak w domu jak i udać się do gabinetu stomatologicznego i poprosić o pomoc specjalistę.

  Oczywiście lepszym rozwiązaniem jest wizyta w specjalistycznym gabinecie i pomoc stomatologa. Ten zazwyczaj decyduje się na metodę naświetlania. Jest ona bardzo prosta i co najważniejsze skuteczna, a czas takiego zabiegu nie jest długi. Polega na nałożeniu na nasze zęby specjalnego żelu i następnie naświetlania światłem. Jeśli wolimy robić to w domu możemy zdecydować się na nakładki, które nakładane są na czas snu. Obie metody są skuteczne, ale także i bardzo kosztowne. Jeden taki zabieg kosztuje zazwyczaj około trzystu złotych, a wykonać ich musimy najczęściej kilka.

  Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą?

  DOŁĄCZ DO NAS

  Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „WPM"). Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest m.in. świadczenie usług społeczeństwa informacyjnego (art. 4 pkt 25 RODO) obejmujące udostępnienie użytkownikom możliwości łatwego dotarcia do kompletnych i rzetelnych danych publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych, pochodzących z publicznie dostępnych rejestrów jak i danych upublicznionych przez użytkowników. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. czytaj więcej