Brak wyników
  • Kobieta
  • Mężczyzna

  wybielanie-zebow, Warszawa

  0 wyników
  Strona 1 z 1
  POPRZEDNIE
  NASTĘPNE

  Chyba każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu gwiazd z ekranu telewizora i nie jest to dziwne. Należy mieć na uwadze to, że tak krystaliczne zęby można mieć tylko w jeden sposób i oczywiście mowa tutaj o zabiegach takich jak wybielanie zębów.

  Obecnie można przeprowadzać je na naprawdę bardzo wiele sposobów i każdy powinien tutaj naleźć coś dla siebie. Możemy wykonywać je tak w domu jak i udać się do gabinetu stomatologicznego i poprosić o pomoc specjalistę.

  Oczywiście lepszym rozwiązaniem jest wizyta w specjalistycznym gabinecie i pomoc stomatologa. Ten zazwyczaj decyduje się na metodę naświetlania. Jest ona bardzo prosta i co najważniejsze skuteczna, a czas takiego zabiegu nie jest długi. Polega na nałożeniu na nasze zęby specjalnego żelu i następnie naświetlania światłem. Jeśli wolimy robić to w domu możemy zdecydować się na nakładki, które nakładane są na czas snu. Obie metody są skuteczne, ale także i bardzo kosztowne. Jeden taki zabieg kosztuje zazwyczaj około trzystu złotych, a wykonać ich musimy najczęściej kilka.

  Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.