avatar

Lek. Mario Smętek

Dermatolog
0.7
Poziom zależy od:
 • - aktywności eksperta w serwisie(m.in.odpowiedzi na pytania pacjentów) - maks.70
 • - kalendarz wizyt– maks.50
 • - stopnia uzupełnienia profilu(m.in.kalendarz wizyt, informacje o sobie, kursy i staże) - maks.10
 • - tytułu naukowego - maks.10

Mario Smętek jest specjalistą I i II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Aktualnie prowadzi prywatny Gabinet Dermatologii Klinicznej i Estetycznej w Gdańsku.

MIEJSCA, W KTÓRYCH PRZYJMUJE

mapmarker
ul. Ogarna 76/77/3, Gdańsk
mapmarker
pl. Kaszubski 7a, Kolbudy

OSIĄGNIĘCIA LEKARZA (3)

 • Icon

  12 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dermatolog, Gdańsk
 • Icon

  2 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dermatolog, Kolbudy
 • Icon

  3 Miejsce w rankingu ABCZdrowie

  Dermatolog, Starogard Gdański

OPINIE (4)

 • 5 gwiazdek
  2 głosy
 • 4 gwiazdki
  1 głos
 • 3 gwiazdki
  0 głosów
 • 2 gwiazdki
  0 głosów
 • 1 gwiazdka
  0 głosów
ŚREDNIA OCEN:4.7
 • Nie chcę zdradzać4 dni temu
  To, z czym spotkałam się na tej wizycie jest totalnym absurdem i dopiero teraz (dłuuuugi czas od mojej wizyty) pozbierałam się i jestem w stanie wystawić adekwatną opinię. Po pierwsze to, co wzbudziło we mnie wiele emocji to seksizm ze strony Pana Maria Smętka. Słowa takie jak "słoneczko", "kochanie", "dziecko kochane" (tylko sprostuje, że tak, jestem młodą kobietą, ale nie kochanym dzieckiem Pana Maria), wywołały we mnie ogromny dyskomfort z którym nigdzie się jeszcze w relacji pacjent-lekarz nie spotkałam i mam nadzieje, że nie spotkam. Jest to po prostu oznaka braku szacunku i błagam, nie pozwalajmy na to jeśli jesteśmy w stanie się sprzeciwić! To nie jest OK, żeby ktoś obcy zwracał się tak do nas (ludzi, ale kobiet zwłaszcza) bez naszej zgody. Ale to nie wszystko. Nie jestem doktorem nauk medycznych - tak, to od razu podkreślę, natomiast nadal mam dostęp do wiedzy z zakresu medycyny czy farmacji. Poszłam do dermatologa ze schorzeniem łatwo i szybko uleczalnym (a skąd to wiem? Leczyłam je już wiele razy. Z racji tego, że nie chce zostać namierzona, to nie podzielę się konkretną nazwą). Wyszłam z wyśmianiem mojej propozycji leczenia tego schorzenia i z receptą liczącą z 10-15 pozycji, a koszt jej zrealizowania pewnie by wynosił dobre kilkaset złotych. Doktor Mario Smętek przepisał mi mnóstwo suplementów diety NIE ROBIĄC ŻADNEGO wywiadu ze mną. Wypisał mi antybiotyk na schorzenie, które naprawdę można wyleczyć bez konieczności stosowania go. Ponadto przykre było też to, jak Pan Mario wyśmiewał (pewnie nieświadomie, ale nadal jest za to odpowiedzialny) stan mojej choroby, co było naprawdę nieprofesjonalne. Nie po to przychodzimy do lekarza, żeby nas oceniano i komentowano. Na tym zakończę swoją opinię. Żal mi jest wszystkich ludzi co spotykają takich lekarzy na swojej drodze życia, a potem ledwo wiążą koniec z końcem (mam na myśli koszt realizowania takiej recepty którą ja otrzymałam, to naprawdę mnie zszokowało). NIE POLECAM.
 • megi30
  Trafiłam do dr Smętka (2012) z poważnym trądzikiem na twarzy, dekolcie i plecach. Jako kobieta czułam się z tym fatalnie. Leczyłam się u różnych lekarzy i już załamywałam ręce bo nic nie pomagało. W końcu w internecie znalazłam dr Mario Smętek i to był strzał w 10. Przemiły, mądry i profesjonalny człowiek! Najpierw przeprowadził wywiad i zalecił dodatkowe badania laboratoryjne. Dokładnie poinformował mnie dlaczego mam taki trądzik i zaproponował leczenie. Kuracja trwała około roku, gdzie raz lub dwa razy w miesiącu miałam kontrolę z wynikami lab. Poza tym przestrzegałam diety i słońca. Teraz jestem wyleczona w 99% bo niestety małe blizny zostały (ale to przez moje drapanie). Ogólnie opłacało się wydać kupę kasy bo zdrowie i wygląd dla kobiety jest bezcenny!!! Polecam w 100%. Wizyty miałam prywatne ale dr przyjmuje na NFZ.
 • Henka_P
  Specjalista, który może nie jest najlepszym dermatologiem w mieście, ale jest dobry i warto samemu wyrobic sobie opinię o tym lekarzu. Chodizłam do niego na konsultacje w sprawie trądziku różowatego, dostałam kilka wskazówek i właśnie mam dylemat, do którego lekarza się zapisać na prowadzenie całej terapii...
 • Mariolka_K
  Jeden z najlepszych dermatologów przyjmujących w Gdańsku. Chodziłam wcześniej do innych specjalistów i wydawałam duze pieniądze na nieskuteczne leki. To dzięki wiedzy i odpowiedniemu podejsciu doktora pozbyłam się wstrętnych plamek. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ten lekarz nie odpowiadał jeszcze na pytania pacjentów

Potrzebujesz opinii lekarza?

Zadaj pytanie naszym specjalistom i zyskaj fachową poradę dotyczącą Twojego problemu.
Redakcja abcZdrowie.pl
Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.Dowiedz się więcej.