Nasza witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej.

Lek. Diana Kupczyńska

Lek. Diana Kupczyńska

Lekarz medycyny estetycznej
Wrocław, dolnośląskie
 • Zaufany specjalistaSpecjalista zdobył 160 punktów za aktywność w ostatnim miesiącu
 • 20435
  punktów za aktywność
 • 2590podziękowań za odpowiedzi
 • 3557udzielonych odpowiedzi
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Lekarz medycyny estetycznej, Wrocław
 • 1
  Miejsce w rankingu abcZdrowie
  Lekarz medycyny estetycznej, Warszawa

Umów wizytę

Ten lekarz nie ma jeszcze możliwości umawiania wizyt przez internet.

 • Ars Estetica - Klinika Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiPowstańców Śląskich 56a/2, Wrocław
  tel: 71 70 70...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • Ars Estetica - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapiial. Jerozolimskie 56c, Warszawa
  tel: 22 26 60...

  W tej placówce nie można jeszcze umówić wizyty przez internet.

 • O mnie
 • Odpowiedzi dla pacjentów (3557)
 • Opinie (14)
  średnia:

Lek. Diana Kupczyńska ukończyła studia medyczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie zatrudniona jest na stanowisku lekarza-rezydenta w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pacjentów przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica.


W pracy...

Czytaj więcej

Kursy i staże

Szkolenia i kursy z zakresu:

 • ultrasonografii,* chirurgii ogólnej i naczyniowej,* medycyny estetycznej* ginekologii estetycznej.

Języki

angielski

odpowiedzi na pytania (3557)

 • Czy twarz po zabiegu mi się wygładzi?

  Witam, zdecydowałam się na zabieg likwidowania chomikow metoda nici liftingujacych barb4d. Podczas zabiegu lekarz natrafił na jakąś przeszkodę w skorze(nazwal to zrostem, ale ja nie wiem skąd niby miał się tam wziąć? Pierwszy raz zdecydowałam się na zabiegi kosmetyczne).Minęły dwa tygodnie skóra jest w jednym miejscu na długości policzka lekko ściągnięta, są dwa wyraźne, choć niewielkie, wgłębienia i zwłaszcza pod światło robi to wrażenie szramy na policzku. Czy to minie? Lekarz, który robił zabieg lekceważy moje obawy, twierdząc, że to normalne i nie przejmuje się moim strachem. Ja jednak jestem mocno zestresowana,gdyz wygląda to na tyle fatalnie, iż muszę twarz ukrywać we włosach, zmieniając fryzurę. Dodam, że zaaplikowal mi 3nici w jedno "naklucie",co spowodowało, że w tym miejscu mam wgłębienie, jakby krater średnicy kilku milimetrów. Jestem teoretycznie zadowolona z efektu,ale przerażają mnie powyższe skutki uboczne, które nie pozwalają mi cieszyć się. Proszę o odpowiedź, czy twarz mi się wygladzi, gdyż obawiam się, że jak utworzy się kolanem i nici się rozpuszczą to te blizny i tak pozostaną..
  Lek. Diana Kupczyńska
  Lek. Diana KupczyńskaLekarz medycyny estetycznej
  Dwa tygodnie to zbyt wcześnie, aby twarz się wygoiła. Wszelkie wątpliwości należy przedyskutować z lekarzem, który wykonał zabieg.
 • Czy zabieg mezoterapii mógł zostać niepoprawnie wykonany i spowodować tak poważne zmiany na twarzy?

  Witam, Wykonywałam 2 zabiegi mezoterapii bezigłowej twarzy w listopadzie 2017 roku, już kilka dni po 2 zabiegu zaczęłam odczuwać ciepło na twarzy oraz ciągłe drganie prawego oka. 2 miesiące temu drganie oka ustało, jednak moja twarz drastycznie się zmieniła, lewy policzek się lekko zapadł, tak jakby na skutek zmniejszenia tkanki tłuszczowej a po bokach ust zaczęły mi się tworzyć chomiki. Pani kosmetolog przeprowadzająca zabieg twierdzi że to nie może być wynikiem przeprowadzonych zabiegów, do których użyto ampułki z kwasem hialuronowym. Dodam jeszcze że mam od tej pory kłopot z pękającymi naczynkami zarówno pod oczami jak i na całej twarzy. Czy zabieg mógł zostać niepoprawnie wykonany i spowodować tak poważne zmiany na twarzy? Wyglądam bardzo niekorzystnie i jestem załamana. Mam 26 lat
  Lek. Diana Kupczyńska
  Lek. Diana KupczyńskaLekarz medycyny estetycznej
  Wątpię, ale nie wiem, jaki dokładnie zabieg był wykonany. Proponuję zgłosić się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, z pełną dokumentacją.
 • Co jest powodem zmiany w wyglądzie twarzy?

  Witam, Na przestrzeni ostatniego 1,5 roku zaobserwowałam u siebie bardzo dużą zmianę w wyglądzie twarzy. Zaczęło się od delikatnych zagłębień pod oczami, które teraz są już dołami od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oczu, tworząc takie "U". Następnie zaczęłam odczuwać ciepło w okolicy policzków oraz uczucie "ciążenia", teraz widzę że miało to związek z zapadającymi się policzkami, gdyż lewy policzek jest wklęsły gdy się patrzy z boku, a w okolicy ust, powstały fałdy. Dodatkowo właśnie w okolicy ust i nosa mam zółtawe zabarwienie skóry. Jestem przerażona tym jak bardzo zmieniła się moja twarz, mając 26 lat i wiem że inni też mi się ze zdziwieniem przyglądają albo wręcz pytają, co się stało. Dodam że w listopadzie wykonałam 2 zabiegi mezoterapii bezigłowej na twarz jednak zrezygnowałam z nich z powodu uczucia ciepła jakie towarzyszyło mi przez około 2 miesiące.
  Lek. Diana Kupczyńska
  Lek. Diana KupczyńskaLekarz medycyny estetycznej
  Wątpię, ale nie wiem, jaki dokładnie zabieg był wykonany. Proponuję zgłosić się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, z pełną dokumentacją.